10Gb SFP+ MMF Module HPE Storage Compatibil

124,58 lei TVA Inclus

Availability: 2 în stoc

SKU: 10G-SFP-300V3-HP Categorie:

10Gb SFP+ MMF Module HPE Storage Compatibil

Producator

EDGE

Garantie

36

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „10Gb SFP+ MMF Module HPE Storage Compatibil”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Shopping Cart